Apie mus

UAB Domo Servis

UAB DOMO SERVIS

UAB „Domo Servis“ – privataus kapitalo bendrovė, diegianti profesionalaus pastatų administravimo ir priežiūros, bei klientų aptarnavimo kokybės standartus Lietuvos rinkoje. Daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijoms ir bendrijų gyventojams siūlome patikėti visus rūpesčius šios srities profesionalams.

Viena iš priežasčių, kodėl atsirado mūsų įmonė yra ta, kad šis verslo sektorius Lietuvoje beveik nesivysto. Rinkoje dominuoja arba savivaldybių valdomos įmonės, kurios dirba nepakankamai efektyviai arba didelis kiekis privačių bendrovių, valdomų rinkos didžiųjų įmonių. Tokia padėtis neskatina konkurencijos, o tuo pačiu ir paslaugų kainų bei kokybės pokyčių daugiabučių gyventojui naudai.

Mes esame kitokia bendrovė šitame inžinerines paslaugas teikiančių įmonių sektoriuje. Mūsų prekės ženklo centrinė ašis yra žmonės, gyvenantys daugiabučiuose ir esantys pagrindiniai mūsų paslaugų vartotojai,  vertintojai ir kritikai bei verčiantys mus stengtis ir tobulėti. Todėl mes specializuojamės teikdami paslaugas TIK daugiabučių gyventojams ir bendrijoms.

Savo veikloje naudojamės geriausiomis įmonių valdymo, klientų aptarnavimo, techninės priežiūros praktikomis. Įmonės komanda stažavosi Europos įmonėse, kur sėmėsi patirties kaip yra ir turi būti administruojami ir prižiūrimi pastatai. Taip pat pasitelkiame šiuolaikines IT technogijas, kurios leidžia daugelį procesų automatizuoti, lengviau ir paprasčiau bendrauti tarpusavyje bei su klientais ir patneriais. Galų gale tai leidžia pasiūlyti kokybiškesnes paslaugas bei patrauklesnes kainas.

Patikėkite savo rūpesčius daugiabučiuose UAB “Domo Sevis” profesionalams!