Vertybės

 

Vertybės daro didelę įtaką organizacijos veiklos efektyvumui. Bendrovėje vyraujančios vertybės lemia, kokį elgesio būdą pasirenka darbuotojai įvairiose darbo situacijose. Ar pvz.: susitikę su gyventoju ar bendrijos pirmininku jie geranoriškai išklauso jo poreikius, pasiūlo tai, ko jam reikia, ar mėgina kuo greičiau išspręsti iškilusią problemą.

Vadovavimo, paremto vertybėmis, esmė – sukurti pagrindinius organizacijos veiklos principus, kurie kasdienėse darbo situacijose leistų priimti savarankiškus sprendimus, atitinkančius organizacijos tikslus. Žinomos ir aiškiai suformuluotos vertybės darbuotojams tampa vidinėmis gairėmis, padedančiomis apsispręsti, kaip pasielgti įvairiais atvejais.

 DOMO SERVIS pagrindiniai veiklos principai:

Suprasti, ko nori klientai

Nuo to ar klientai bus laimingi gaudami mūsų paslaugas, priklauso bendrovės sėkmė.

Inovacijos ir tobulėjimas

Tiek asmeninis tobulėjimas, tiek esamų paslaugų, procesų, technologijų tobulinimas leis mūsų produktus padaryti dar patrauklesnius bei geresnius. Tam ribų nėra.

Asmeninė atsakomybė ir komandinis požiūris

Komandos sėkmė priklauso nuo kiekvieno darbuotojo asmeninių pastangų. Aukštus tikslus keliame ne tik sau asmeniškai, bet ir kolegoms. Dalinamės gera patirtimi, taip pat palaikome vienas kitą.

Kokybė ir profesionalumas

Nusprendžiame, kas svarbiausia – ir reaguojame greitai. Gerai atliktas darbas kalba pats už save.

Bendruomeniškumas ir socialinė aplinka

Tikime ir investuojame į savo darbuotojus. Džiaugiames, kad juos įkvepia galimybė pagerinti aplinkinių gyventojų ir bendruomenių gyvenimus.