Karjera

 

Kiekvienas DOMO SERVIS darbuotojas prisideda prie to, kad būtų pakeistas požiūris į daugiabučių pastatų administravimą. Mes stengiames palengvinti gyventojų kasdienybę ir kiek įmanoma sumažinti galimus rūpesčius bei nepatogumus atsiradus tam tikriems gedimams.

Bendrovės sėkmė didžiaja dalimi priklauso nuo žmonių, kurie įgyvendina šią nelengvą užduotį. Dėl šios priežasties mes atsirinkdami darbuotojus vertiname jų potencialą, atsidavimą darbui ir tikėjimą įmonės misija ne mažiau jei jų darbinę patirtį ar kompetencijas. Tokiu būdu turimę motyvuotų profesionalų komandą, kuri yra pasiruošusi augti kartu su įmone.

Mes siulome savo darbuotojams visas reikalingas darbo priemones, nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį, lanksčias darbo valandas. Esame šalininkai lygių galimybių todėl pas mus darbuotojų galimybės siekti karjeros, atlygis yra  nepriklausomas nuo lyties, amžiaus ir kt. kriterijų. Taip labai didelį dėmesį skiriame mokymams ir ugdymui, kad atskleistume visus savo darbuotojų talentus, kurie būtų naudingi tiek mūsų įmonei, tiek klientams.

Jei matai, kad nori prisijungti prie mūsų sėkmės, susipažink su šiuo metu esančiomis laisvomis darbo vietomis skiltyje “Šiuo metu ieškome” arba siųsk savo CV su motyvaciniu laišku karjera@domoservis.lt.