Šiuo metu ieškome

Siūlome darbą

Santechnikas Pastatų priežiūros tarnyba

Apžvalga

CV laukiame iki
2015 01 31
Miestas
Panevėžys
Padalinys
Panevėžio regiono operacijų centras

Darbo pobūdis

DOMO SERVIS prižiūrimų daugiabučių vandens sistemų ir įrengimų priežiūra bei remontas.

Reikalavimai

  • Turite min. aukštesnįjį santechniko išsilavinimą;
  • Turite daugiau nei 2 metų panašaus darbo patirties;
  • Darbas kompiuteriu tau ne naujiena;
  • Turi vairuotojo pažymėjimą ir praktinės vairavimo patirties;
  • Sugebi dirbti ir komandoje ir savarankiškai bei turi stiprų atsakomybės jausmą;

Šilumos ūkio priežiūros specialistas Pastatų priežiūros tarnyba

Apžvalga

2015 01 31
Miestas
Kaunas
Padalinys
Kauno regiono operacijų centras

DOMO SERVIS prižiūrimų daugiabučių šildymo, vandentiekio ir nuotėkų sistemų bei įrengimų priežiūra, remontas.

  • Turi min. aukštesnįjį  išsilavinimą;
  • Esi atestuotas specialistas (baigti šilumos ūkio priežiūros kursai);
  • Turi daugiau nei 2-erių metų šildymo, vandentiekio sistemų įrengimų priežiūros ir remonto  darbų patirties;