Paslaugos bendrijų pirmininkams

 

DOMO SERVIS paslaugos bendriju pirmininkams

Daugiabučio namo bendrijos pirmininko pareigos nėra lengvos.

DOMO SERVIS  mielai pasidalins savo žiniomis ir patirtimi kaip palengvinti Jūsų darbą: namo priežiūrą, buhalterinę apskaitą, darbą su skolininkais ir kitais klausimais.

Paslaugos bendrijų pirmininkams

Buhalterinė apskaita

Tvarkome daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijų buhalterinę apskaitą: vedame namo eksploatavimo apskaitą, apskaičiuojame ir paskirstome komunalinių bei paslaugų mėnesines įmokas, spausdiname ir pristatome atsiskaitymų pranešimus gyventojams, rengiame ir teikiame pažymas ir ataskaitas gyventojams bei institucijoms.

Administravimas

DOMO SERVIS specialistai visada atsižvelgia gyventojų ir bendrijų pirmininkų poreikius bei pageidavimus, užtikrina ir kontroliuoja sutartų paslaugų savalaikį ir kokybišką atlikimą, apskaičiuoja mokesčius už paslaugas ir paskirsto juos, organizuoja kompleksinių darbų konkursus, pristato rangovų pasiūlymus gyventojams sprendimui priimti. Bendrijų pirmininkams nebereikia rūpintis rangovų darbu ar kontroliuoti kaip laikomasi sutarčių. Esame pasirengę profesionaliai valdyti pastato pilno ar dalinio atnaujinimo renovaciją.