Paslaugos gyventojams

 

Daugiabučių administravimas ir priežiūra

DOMO SERVIS yra daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo ir priežiūros profesionalai, kurie rūpinasi, kad gyvenimas juose būtų komfortiškas ir keltų kuo mažiau kasdienių rūpesčių ten gyvenantiems.

Nuo senų laikų „namai“ arba „stogas virš galvos“ buvo vienas vienas esminių žmogaus poreikių, egzistencijos bei išgyvenimo sąlyga. Dabar žodis „namai“ kiekvienam žmogui turi kitokią reikšmę. Vieniems tai ir židinys, prie kurio yra jauku, prie kurio laukia šeima, o kitiems – tai sienos, pastatas, kambariai ir baldai. Gyvenimas daugiabutyje dar labiau praplečia kiekvieno supratimą apie namus – atsiranda kaimynai, jų augintiniai, laiptinės, rūsiai, parkavimo ir žaidimų aiškštelės bei gėlynai.

Lietuvoje yra apie 45.000 daugiabučių gyvenamųjų namų, kuriuose įsikūrę virš 80% miestų gyventojų. Daugiau kaip 90% tokių pastatų yra pastatyti prieš beveik 40  metų ir reikalauja ypatingos priežiūros.

Dauguma DOMO SERVIS darbuotojų patys gyvena daugiabučiuose, todėl gerai suprantame, ko reikia, kad kiekvieną dieną grįžus į namus jaustumėtės gerai.

Bendrovės komanda užtikrina nustatytus standartus atitinkančią pastatų eksploataciją, atlieka pastatų ir visų inžinerinių sistemų priežiūrą bei statybos defektų šalinimą bendrojo naudojimo patalpose, operatyviai reaguoja į gyventojų pranešimus dėl gedimų. Įmonėje yra įdiegtas darbo ir užduočų valdymo procesų standartas, taip pat yra įgijusi daugiabučių namų administravimui reikalingus atestatus, bei visus kitus, reikalingus tokią veiklą vykdyti, dokumentus.

Nuolat stebėdami daugiabučių  būklę bei šalindami atsiradusius gedimus, UAB „Domo Servis“ specialistai užtikrina tarptautinius standartus atitinkančias paslaugas daugiabučių gyventojams, saugią ir patogią gyventi aplinką.